דיני עבודה

חוקי העבודה הם חוקים מחייבים אשר נכתבו על מנת להגן על זכויות העובדים ולהציב מסגרות ליחסי העבודה בין המעסיק לעובד. נאכפים על פי הדין על ידי הרשויות המתאימות, כמו רשות התעסוקה והעבודה ובתי המשפט המתאימים. דיני העבודה משמעותיים מאוד למעסיקים ועובדים כאחד, מכיוון שהם מגדירים את התנאים המשפטיים של תנאי ההעסקה בין הצדדים ומגדירים את הדרכים להתמודדות עם סוגי מצבים שונים במקום העבודה.

דיני העבודה מתחלקים למספר תחומים ראשיים, כוללים:

חוקי העסקים: מתארים את החוקים והנהלים הקשורים לקמעונאות ולסוגי עסקים שונים. הם מתמקדים בנושאים כמו רישוי עסקים, בריאות ובטיחות בעבודה, תשלומי שכר ופיצויים, וכו '.

חוקי התעסוקה: מתארים את הזכויות והחובות של העובד והמעסיק במסגרת היחסים העסקיים שלהם. הם מתמקדים בנושאים כמו שעות עבודה, חופשה, מחלות, עזיבה ופיצויים.

חוקי הפנסיה: מתארים את החוקים וההנחיות הקשורים לזכויות פנסיוניות. הם מתמקדים בנושאים כמו קבלת פנסיה, העברת פנסיה ותמיכה בניהול הפנסיות.

משרדנו מייצג גם מעסיקים וגם עובדים בתחום דיני העבודה, ומתמחה בשלל התחומי הרלוונטיים לתחום דיני העבודה. לצערנו במקרים רבים ומסיבות שונות, אנו עדים כי ייתכן שחוקי העבודה לא ינוצלו באופן מלא ותקין על ידי המעסיקים והעובדים. על כן אם ישנם עובד או מעסיק שחושב שזכויותיהם נפגעו עקב חוקי העבודה שלא נאכפו, יש לו אפשרות לפנות למשרדנו, לבקש הגנה על זכויותיו. פניית עובדים ומעסיקים לעורך דין לייעוץ המתמחה בתחום, לקבלת ייעוץ משפטי בכדי להבין את זכויותיהם ולהתגבר על עבירות נגד חוקי העבודה.

פוטרתם מהעבודהמרגישים כי אינכם בקיאים בזכויותכם והמנהלים שלכם מנצלים זאת?

אי ידיעת החוק בנושא דיני עבודה מוביל את המנהלים במשק לעבור על חוקים אלו תוך ניצול העובד בשל חוסר ידיעתו. משרדנו עוסק בתחום זה ובעל נסיון רב שיקנה לך את הייעוץ הטוב ביותר בתחום.

במקרים חמורים יותר אף עובד יכול להגיע למצב של אובדן כושר עבודה, ניתן לקרוא בפירוט על מקרים מסוג זה תחת העיסוק באובדן כושר עבודה. כמו כן, משרדנו מייצג מעסיקים רבים בתביעות שהוגשו נגדם בייצוג שוטף ומעניק למעסיקים ליווי משפטי על בסיס יומי.

אנו עומדים לרשותכם בטל’: 08-6526525 והנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידכם.
רועי אסור | משרד עורכי דין
Logo