דיני ביטוח

משרדנו מתמחה בכל דיני הביטוח כולל דיני ביטוח לאומי

משרדנו עוסק בטיפול בתביעות מסוגים שונים בתחום ביטוח החיים כגון: ביטוחי אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, ביטוח נכות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח פנסיוני, ביטוחי סיעוד ועוד…

דיני הביטוח מתארים את החוקים וההוראות הרלוונטיים לתחום הביטוח, הכוללים את זכויות הפוליסה, החובות והאחריות של המבטח, והתנאים לקבלת תשלומים.

הביטוח הוא חוזה בין המבטח (החברה הביטוחית) ובין המבוטח (הלקוח). החוקים הנוגעים לביטוח כוללים דיני חובת הפעילות של החברה הביטוחית, מתן תשלומים במקרה של נזק או תאונה, זכויות המבוטח לביטול או להפסיק את הפוליסה, והחובה למתן מידע מדויק על תנאי הפוליסה למבוטח.

כמו כן, דיני הביטוח כוללים גם תקנות והוראות של הרשות הממלכתית לביטוח, המטפלת בקביעת התקנים והנהלים לחברות ביטוח ולהגבלת פעולותיהן.

דיני הביטוח חשובים מאוד למבוטחים ולחברות הביטוח, מכיוון שהם מגדירים את המתווה לפעילותם ולאחריותם בפני הלקוחות. בזכות דיני הביטוח, המבוטחים והחברות הביטוח יכולים להיות מוגנים מפני נזקים ולקבל פיצויים כאשר מצבים המכוסים על פי הפוליסה מתקיימים.

משרדנו עתיר ניסיון בתחום ענפי בטוחי החיים, עם מיטב המומחים הפועלים התחום זה, אשר ימצו את מלוא הזכויות המגיעות לכם ואף יותר.

אנו עומדים לרשותכם בטל’: 08-6526525 והנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידכם.
רועי אסור | משרד עורכי דין
Logo